IT mezi paragrafy

Přednášející


Michaela Holíková
Of counsel, Security Compliance Analyst, ROWAN LEGAL

Michaela Holíková

Mgr. Michaela Holíková se v rámci ROWAN LEGAL specializuje na poradenství korporátním klientům i veřejnoprávním subjektům v oblasti kybernetické bezpečnosti, ochrany osobních údajů, compliance a energetického a klimatického práva. Má bohaté zkušenosti s vyjednáváním smluvních požadavků na kybernetickou bezpečnost v rámci řízení dodavatelského řetězce, a také řízením rizik a zaváděním a poskytováním bezpečnostních opatření. V minulosti působila v největší české ICT společnosti (dnes ARICOMA), a také jako manažer kybernetické bezpečnosti pro klienty ve veřejné správě. Je absolventkou Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Samuel Král
Advokát, Senior Associate, ROWAN LEGAL

Samuel Král

JUDr. Samuel Král se v týmu advokátní kanceláře ROWAN LEGAL zaměřuje na oblast práva duševního vlastnictví, IT, kybernetické bezpečnosti, franšízingu a obecné smluvní agendy mezi podnikateli. Mezi jeho klienty patří české a mezinárodní společnosti ze sektorů IT, on-line a finančních služeb, energetiky, výrobního průmyslu či veřejní zadavatelé. Je držitelem akreditace Úřadu průmyslového vlastnictví pro poskytování služby IP Scan pro grantový program Ideas Powered for Business – SME Fund. Studoval na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a ve Velké Británii. Je autorem několika desítek odborných i populárně naučných článků převážně z oblasti práva duševního vlastnictví a kybernetické bezpečnosti.

Martin Půlpán
Kybernetický expert a poradce, České Radiokomunikace a.s.

Martin Půlpán

Martin je technologický vizionář, zkušený manažer, podnikatel a kybernetický expert. V IT businessu se pohybuje téměř 30 let a v posledních 15 letech se věnoval zejména kybernetické bezpečnosti. Prošel si zahraničními firmami, velkými korporacemi, investičním fondem i akvizicemi. Víc jak 12 let úspěšně podnikal ve vlastní technologické firmě zaměřené na kybernetickou bezpečnost, kterou vybudoval společně se svou ženou prakticky od nuly. Nyní pomáhá firmám a organizacím s digitální transformací, udržitelným rozvojem s důrazem na kybernetickou bezpečnost a s inovativním přístupem v zavádění bezpečnostních řešení a služeb, které se přesně zaměřují na potřeby zákazníků a legislativních požadavků.

Michal Zedníček
Head of CyberSecurity Business Consulting, ALEF NULA, a.s.

Michal Zedníček

Michal Zedníček působí ve světě ICT od roku 2000. Na začátku kariéry spočívalo hlavní těžiště jeho práce v řízení zajištění designu, implementace a provozu komplikovaných ICT projektů. V roce 2007 se stal členem týmu ALEF, kde se nadchnul pro kybernetickou bezpečnost. Vybudoval celé konzultační oddělení, které se touto problematikou zabývá. Od března 2014 je zároveň členem pracovní skupiny „kybernetická bezpečnost“ v neziskové organizaci AFCEA. Jeho práce je opřená o dlouholetou zkušenost v oblasti zákaznických řešení se zaměřením na kybernetickou bezpečnost, architektury TOGAF a ITIL, systémovou integraci či klientská školení.

Jakub Dozbaba
Advokát, HAVEL & PARTNERS

Jakub Dozbaba

Mgr. Jakub Dozbaba se specializuje zejména na elektronické právní jednání a s tím související digitální transformaci v oblasti soukromého a veřejného práva, informační technologie a inovace. Právní poradenství poskytuje řadě českým i zahraničním společnostem při zavádění elektronického právního jednání do veřejnoprávních i soukromoprávních organizací. Jakub Dozbaba studoval také v Anglii a profesně před svým nástupem do HAVEL & PARTNERS absolvoval zahraniční stáž v Bruselu, v rámci které měl na starost úkoly související s evropskou legislativní činností v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Pořadatel

Exponet s.r.o.

Již od roku 2000 se věnujeme event managementu, za sebou máme stovky realizovaných akcí a pěknou řádku spokojených klientů. Stejně dlouho pořádáme odborné IT konference, které si kladou za cíl seznamovat účastníky s novinkami v oboru, případovými studiemi i nabídkou produktů společností.